Adrien Rabiot "zniesmaczony" zawieszeniem pomocnika Francji na ćwierćfinał Euro 2024 po otrzymaniu żółtej kartki w wygranym meczu z Belgią

equestrianbbs

Administrator
Staff member
Były pomocnik Juventusu, który jest obecnie wolnym agentem, został wykluczony z ćwierćfinałowego starcia Francji na Euro 2024 po tym, jak otrzymał żółtą kartkę po Tanie Koszulki Pilkarskie brutalnym starciu z belgijskim Jeremym Doku w pierwszej połowie meczu 16. rundy.


29-latek był rozczarowany po meczu, ponieważ twierdził, że czuł się zniesmaczony nieodpowiedzialnym starciem, które spowodowało zawieszenie go w najważniejszym starciu pucharowym. Rabiot pozostał jednak przekonany, że pod Tanie Koszulki piłkarskie Belgia jego nieobecność pomocnicy na ławce są wystarczająco godni, by zająć jego miejsce w wyjściowym składzie.


W rozmowie z RMC Sport francuski gwiazdor powiedział: "Jestem zniesmaczony tym, że dostałem żółtą kartkę. Uważam, że sędziowanie na Personalizacja Koszulki piłkarskie De Bruyne początku meczu było nieco ograniczone. Ale mam zaufanie do chłopaków na ławce, będę za nimi".


Drużyna Didiera Deschampsa powróci do gry w Mistrzostwach Europy w piątkowy wieczór, kiedy to spotka się ze zwycięzcą meczu pomiędzy Koszulki piłkarskie Belgia Euro 2024 Portugalią i Słowenią w fazie finałowej.
 
Back
Top