Lovci selfie Cristiana Ronalda: UEFA přijala rázná opatření poté, co se šest útočníků zaměřilo na portugalského kapitána v znepokojivých scénách během

equestrianbbs

Administrator
Staff member
Cristiano Ronaldo byl viditelně rozzuřený poté, co se během vítězství Portugalska 3:0 nad Tureckem na Euru 2024 dostalo na hřiště šest útočníků, kteří se s ním snažili pořídit selfie. Zápas byl několikrát přerušen, když se diváci vrhli na pětinásobného držitele Zlatého míče. UEFA proto oznámila, že po zbytek turnaje bude na stadionech zvýšena bezpečnostní opatření.


Mluvčí UEFA uvedl: "Bezpečnost na stadionu, na hřišti a v zázemí týmů je pro UEFA, DFB a EURO 2024 Dámský Fotbalové dresy Portugalsko GmbH nejvyšší prioritou. Za tímto účelem budou na stadionech nasazena dodatečná bezpečnostní opatření, která budou ještě více odpovídat požadavkům turnaje a budou předcházet podobným incidentům.


"Z bezpečnostních důvodů nemůžeme konkrétní opatření blíže komentovat. Připomínáme, že jakékoli vniknutí na Levné Fotbalové dresy Portugalsko hřiště představuje porušení pravidel stadionu a bude mít za následek vykázání ze stadionu, zákaz účasti na všech zápasech turnaje a podání formálního trestního oznámení za vniknutí na cizí pozemek."


Fanoušci by se během zápasu neměli dostávat do blízkosti hráčů na hřišti, ale ve fotbale je to už léta běžný problém. Dětský Fotbalové dresy portugalského týmu Ronaldo má takovou povahu, že s prvním narušitelem zapózoval pro selfie, ale vypadal stále rozrušeněji, když k němu mířili další a další diváci.


Útočník Al-Nassr se na Euru 2024 ještě neprosadil, ale zdá se, že se spíše soustředí na to, aby svému týmu pomohl k výsledkům, Fotbalova Tricka které potřebuje k postupu. Proti Turecku nezištně vyrovnal v souboji jeden na jednoho s Brunem Fernandesem, ale bude doufat, že se v posledním zápase skupinové fáze proti Gruzii prosadí, protože Portugalsko již bezpečně postoupilo do 16. kola.

 
Back
Top